Nadruki i grawerowanie reklamowe

Na gadżetach & artykułach biurowych


Firma T-Print specjalizuje się w wykonywaniu nadruków i grawerów na gadżetach i artykułach reklamowych. Podarowanie klientowi bądź kontrahentowi parasola, długopisu czy zapalniczki z nadrukiem firmowym niezaprzeczalnie pozostawia dobre wrażenie i buduje pozytywny obraz przedsiębiorstwa.


Nadruki Reklamowe


Oferujemy możliwość nadrukowania wysokiej jakości, szczegółowych wzorów na artykułach biurowych i gadżetach reklamowych, co w połączeniu z szerokim przekrojem artykułów na pewno pozwoli na dokonanie dobrego wyboru przy zamówieniu.

Ponadto posiadane przez firmę urządzenia i doświadczeni pracownicy zapewniają nie tylko wierne odwzorowanie kolorów nadruku i jego precyzyjne wykonanie, ale również krótkie terminy realizacji zleceń.


Znakowanie Laserem


Technika grawerowania laserem znakomicie sprawdza się na reprezentacyjnych produktach wykonanych z takich materiałów jak aluminium czy metal. Sam efekt zastosowania precyzyjnej techniki laserowej sprawia solidne i eleganckie wrażenie.

Elegancki grawerowany długopis lub pióro na pewno budować będzie pozytywny wizerunek marki i firmy, którą reklamuje. Znakowanie tego typu jest bardzo trwałe i zachowuje wysoką jakość przez długie lata od momentu wykonania, niezależnie od stopnia eksploatacji.


Oferta artykułów i gadżetów reklamowych


Firma T-Print oferuje również szeroką gamę produktów przeznaczonych do nadruku i grawerowania reklamowego. Opis oferty znaleźć można na podstronie artykuły i gadżety reklamowe.


oferta specjalna na długopisy reklamowe z nadrukiem